Kam reikalinga mulčiavimo funkcija?

Įrengta didžiojoje dalyje "John Deere" vejapjovių. Atskirai įsigyjamą mulčiavimo rinkinį galima pritaikyti prie beveik visų "John Deere" stumiamųjų vejapjovių.
Įrengta didžiojoje dalyje "John Deere" vejapjovių.
Specialiai sukonstruoti ašmenys žolės stiebelius prieš sugrąžinant juos į žemę tinkamai susmulkina.

Žolę nupjausite greičiau!

Norite dirbti taip pat kokybiškai, bet gerokai greičiau? Įmontuoti specialiai sukonstruoti peiliai ir gilaus profilio pjaunamoji, todėl "John Deere" mulčiavimo vejaplovės nupjautos žolės stiebelius prieš sugrąžinant juos į žemę tinkamai susmulkina. Nereikia’ ištuštinti žolės rinktuvo – ir galima naudoti mažiau dirbtinių trąšų.

Natūralumo pranašumai. Daug azoto turinti nupjauta žolė kaip natūrali trąša grąžinama atgal į veją.

Natūralumo pranašumai

Daug azoto turinti nupjauta žolė kaip natūrali trąša grąžinama atgal į veją. Taip išsaugomos maistingosios medžiagos ir palaikoma drėgmė – galėsite sutaupyti, nes nereikės dirbtinių trąšų. Natūralios trąšos, tokios kaip nupjautos žolės stiebeliai, yra sumanus būdas siekiant turėti vešlią ir kokybišką veją.

Dar daugiau patobulinimų

Keturi aųmenys pjausto stiebelius į smulkias dalis. Šis nukirtimas atlieka daug funkcijų:

  • Karštu oru žolės šaknys yra vėsios.
  • Drėgmė išlieka dirvožemyje
  • Piktžolių augimas sulėtėja
  • Dirvožemis apsaugomas ir nuplaunamas per stiprų lietų.
  • Kompostuotas mulčiavimo sluoksnis veikia kaip organinė trąša

Mulčiavimas žymiai sumažina jūsų darbo laiką ir sodo likučius.

Kaip pradėti mulčiuoti:

Veja neturi būti pernelyg aukšta. Nupjaukite aukštą žolę ant paviršiaus į atlenkiamą surinkimo maišą. Pradėkite mulčiuoti kitą skyrių.

Jei veja užaugusi pernelyg aukšta, pavyzdžiui, per atostogas, pjaukite dar kartą naudodami surinkimo krepšį ir po kelių dienų pradėkite mulčiuoti.

Kam daryti kompromisus aukojant natūralų augimą?

Galite pridėti mulčiavimo komplektą prie beveik visų stumiamųjų vejapjovių arba galite rinktis specialius mulčiuojančiuosius JS serijos įrankius.

Jei naudosite stumiamąją vejapjovę su papildomu mulčiavimo rinkiniu, galite perdaryti savo vejapjovę į surinkimo mašiną. Nuimkite kištuką ir padėkite ant surinkimo maišelio.