R41X0i serija

R41x0i serija

Be jokių ribų

R4140i ir R4150i sukurti puikiai kokybei užtikrinti. TerrainControl Pro arba TerrainCommand Pro padeda išlaikyti sijų stabilumą dirbant dideliu greičiu, o nepriklausoma ratų pakaba, IV kategorijos kabina, nauja daugiafunkcė svirtis ir CommandARM porankis prisideda prie išskirtinio operatoriaus patogumo. Puiki nuolatinė purškimo kokybė ir aprėptis džiugins jus visą sezoną, nes purkštuvuose įrengta tiesioginė purškimo normos kontrolės sistema PowrSpray ir tikslumo valdymo funkcija ExactApply.

 

Neprilygstamas tikslumas

Džiaukitės tolygia aprėptimi, kuri pasiekiama automatiškai: naudojant hibridinį režimą, jutikliais vienu metu skiriama, kur dirvožemis ir kur javai, TerrainControl Pro sistema sureguliuoja sijos aukštį ir pasukimą, kad aprėptis būtų optimali, o TerrainCommand Pro sistema suteikia galimybę taikyti kintamosios geometrijos valdymą.

Kabinoje viskas dėl jūsų

Kabinoje viskas dėl jūsų

Tai naujas jaukumo ir patogumo kabinoje lygis:  visi valdikliai jūsų pageidaujamose vietose, stulbinamai netrukdomas vaizdas ir IV kategorijos kabinos oro filtravimo sistemai taikomų reikalavimų atitiktis – mūsų IV kategorijos kabina suteikia jums erdvę darbui, kad galėtumėte lengvai ir sklandžiai važiuoti naudodami XtraFlex ratų pakabą, ir suteikia visišką kontrolę valdant CommandARM porankiu.

Didelis tikslumas

Didelis tikslumas

Pripildykite purkštuvą greičiau, purškite tiksliau. Unikali 2 grandinių PowrSpray sistema padeda greitai ir efektyviai užpildyti bei išskalauti baką ir purkšti. Viskas valdoma tirpalo valdymo sistemos mygtuku. PowrSpray užtikrina išskirtinį tikslumą, dirbant bet kokiu greičiu ar slėgiu ir patiriant minimaliai persidengimų, visa tai dėl Exact Apply.

Purkštukų valdymo (r)evoliucija

Purkštukų valdymo (r)evoliucija

Tiksliau nupurkškite didesnę dalį savo pasėlių, išlaikykite pasirinktą spartą ir slėgį, nes dabar galite naudoti labai daug greičio intervalų – taip sumažinsite persidengiančius plotus ir sąnaudas. ExactApply, papildyta apsisukimų kompensavimo sistema, automatiškai keičiama purškimo sparta skirtingose sijos sekcijose, kad būtų taikoma tinkama purškimo norma specifinėse vietose.

Viskas dėl jūsų ir dėl rezultatų

Viskas dėl jūsų ir dėl rezultatų

Puikiai išmanote savo darbą. Sukūrėme R4140i ir R4150i, kad savo darbą atliktumėte dar geriau. Išbandykite, kaip galima purkšti, kad gautumėte didesnį pelną, pasitelkiant išskirtines sijos judėjimo kontrolės, purškimo tikslumo, naujo operatoriaus komforto lygio ir intuityvaus purkštuvo valdymo teikiamas galimybes.

ModelisTirpalo bakasSijos plotisPlovimo bakasPildymo galia

4000 l

Plieno: 24–36 m

Anglinio plieno: 36 m

400 l

1200 l/min.

5000 l

Anglinio plieno: 36 m

400 l

1200 l/min.