MES VEIKIAME TAM, KAD GYVENIMAS SPARČIAI GERĖTŲ.

Sužinokite daugiau

Mūsų aukštesnis tikslas

Tai yra vienintelė planeta, kurią vadiname savo namais. Vienintelė vieta įleisti šaknims ir išlieti pamatams.
Vienintelė vieta auginti javams, vaikams ir augti viltims. Vienintelė planeta su viena išlyga:
visi turime dirbti harmonijoje su ja.


Mes, „Deere“, visada tikėjome, kad vykdome veiklą, palankią gyvenimui.
Tiesdami kelius ar apsodindami formuojame mus palaikančias erdves.
Mes paverčiame žaliavas mašinomis, tobulinančiomis pragyvenimo grandinę – nuo tiekėjo iki prekybos atstovo, nuo mūsų klientų iki jų vartotojų, nuo mūsų pačių iki mūsų bendruomenių.
Mes diegiame naujoves produktyvumo, pelningumo ir planetos labui – ne sprendimais ieškodami problemos, o revoliucijomis, kurios pagerina gyvenimą visiems tame vieninteliame mūsų žinomame pasaulyje.


Su orumu, kuriuo mes pasižymime „Deere“, mes neatsiliekame nuo gamtos, rūpestingai valdome savo gamyklas ir skubame palaikyti mumis pasitikinčių žmonių ir mus palaikančios planetos.
Bendras darbas kuriant ir džiuginant, išbandant ir mokant, pralenkiant ir įveikiant, kad gyvenimas sparčiai gerėtų.


Mūsų tikslų principai

 

Besišypsanti fabriko darbininkė iš arti.

Mes pateisiname gandus apie save

Nuo naujagimių iki naujai susituokusiųjų – žmonės su „Deere“ švenčia gyvenimo pasiekimus.

Mūsų pavadinimas yra ištatuiruotas ant rankų ir įrašytas į istoriją. Tokio požiūrio nesukursi. Jį reikia užsitarnauti. Ir mes tai darome.

Ar mūsų techniką naudojate kievieną dieną, ar galbūt nė kojos nesate į ją įkėlęs – visi matote savo atvaizdą naujai nuvaškuotame „Deere“. Mes švytime, nes nepriklausomai nuo to, ar juo vežamos sojos pupelės, ar šiukšlės, mūsų geležinės konstrukcijos atlaiko legendos svorį.

 

Du žmonės, statantys tvorą prie pastato.

Mes tarnaujame nuoširdžiai

Mūsų santykiai su ūkininkais, statybininkais, prekybos atstovais, darytojais ir tarpusavyje skatina mus daryti tinkamus darbus tinkamu laiku.

Kartu, mes tai darome kukliems žmonėms. Sunkiai dirbantiems žmonėms. Žmonėms, kurių darbas yra būtinas visos žmonijos gyvenimui. Mes žiūrime jiems į akis, kalbame tiesą ir palaikome savo klientus.

Mes darome gerą darbą juo tikėdami, susiję tarpusavyje santykiais, kurie palaiko mus ir pasaulį, kurį vadiname savo namais.

 

Kombainas lauke su holografine derliaus tinklelio perdanga su programinės įrangos piktogramomis.

Mūsų dirbtuvėse gimsta naujausios technologijos

Mes meistriškai lydome kietą geležį ir apdirbame ją kietais duomenimis. Mūsų sprendimai yra tokie pat sudėtingi, kaip tiksliai apsėtas laukas, ir tokie tikslūs, kaip idealiai nutiestas kelias.

Mes visada žinojome, kad kiekvienos sėklos, vietos ir svajonės potencialas slypi mūsų gebėjimuose sparčiai tobulėti.

Mes diegiame naujoves atstovaudami savo klientams, nes tai, ko mes išmokstame, nėra to, ką mes darome, šalutinis produktas. Tai yra mūsų geresnių rezultatų siekimo varomoji jėga.

 

Pasėliai, kurie pradeda augti lauke, iš arti su saule fone.

Mes visada esame žalieji

Žalioji politika teka mūsų venomis ir plaka milijonų širdyse. Mes visada tuo didžiavomės. Dabar, – tai kvietimas veikti.

Kaip saugantys žemę, vandenį ir orą, kurie palaiko gyvybę, mes žinome, kad viską, ko imamės, turime palikti geresnės būklės.

Mums tvarumas nėra statiškas. Tam svarbu pirmenybę teikti ilgalaikiams tikslams, o ne trumpalaikiams laimėjimams, ir nekeisti savo tikrųjų spalvų, pasiryžus visada likti žaliesiems.