Samuel R. Allen

Direktorių tarybos pirmininkas
Deere & Company

Sam Allen

Samuel R. S. R. Allen yra Deere & Company direktorių valdybos pirmininkas, šias pareigas eina nuo 2010 m. vasario mėn. Anksčiau užėmė papildomas pareigas – generalinio direktoriaus, šias pareigas ėjo iki 2019 m. lapkričio mėn. Ankstesnės pareigos: jis buvo paskirtas prezidentu ir generaliniu direktoriumi 2009 m. rugpjūčio mėn., paskirtas prezidentu ir vyriausiuoju veiklos vadovu bei direktorių valdybos nariu tų pačių metų birželio mėn. 

Anksčiau S. R. Allen buvo prezidentu pasauliniame statybos ir miškininkystės padalinyje, eidamas šias pareigas buvo atsakingas už John Deere Power Systems. Taip pat jis dirbo Deere pasauliniame žemės ūkio padalinyje, vadovaudamas veiklai Lotynų Amerikoje, Kinijoje bei Rytų Azijoje ir Australijoje. Anksčiau jis buvo atsakingas už išmaniųjų Deere įrangos technologijų skyrių ir už pažangias technologijas bei inžineriją. Jis taip pat vadovavo žmogiškųjų išteklių, darbo santykių skyriams ir įmonės finansinių paslaugų organizacijai. S. R. Allen, kuris prisijungė prie Deere 1975 m., dirbo vyresniuoju pareigūnu nuo 2001 m. iki 2019 m.

S. R. Allen buvo paskirtas į „Whirlpool Corporation“ direktorių valdybą 2010 m. birželio mėn. ir šiuo metu yra pirmininkaujantis direktorius. Jis tapo įmonės Dow Inc. direktorių valdybos nariu 2019 m. rugpjūčio mėn.

"Deere & Company" (NYSE: DE) yra pasaulinė lyderė, teikianti pažangiausius gaminius ir paslaugas, ir yra įsipareigojusi padėti sėkmingai dirbti tiems klientams, kurių veikla yra susijusi su žeme—kurie augina, pjauna derlių, transformuoja, praturtina ir dirba žemę, kad patenkintų itin augančius žmonių maisto, degalų, pastogės ir infrastruktūros poreikius. Nuo 1837 m. "John Deere" pristatė novatoriškus aukščiausios kokybės produktus, pagrįstus patikimumo tradicija. Daugiau informacijos rasite "John Deere" interneto svetainėje www.JohnDeere.com.