Joensu miško mašinų gamyklos vaizdas

Miško mašinų gamykla

Key flag1972 metais Joensu mieste Suomijoje Rauma-Repola atidarė mašinų dirbtuves. Vienas svarbiausių šio regiono konkurencinių pranašumų buvo ir tebėra kvalifikuotų ir motyvuotų darbuotojų gausa. Be miško mašinų Joensu gamykloje buvo gaminami ekskavatoriai, greideriai ir volai, taip pat sietai ir tiektuvai smulkinimo įrangai. Gamykla taip pat vykdė užsakymus kitoms Rauma-Repola'os gamykloms. Miško mašinų gamyba prasidėjo nuo medvežių 1973 metais. Iš pradžių per metus buvo pagaminama nuo kelių dešimčių iki šimto vienetų. Dar ir šiandien legendiniai aštuntojo ir devintojo dešimtmečio „Lokomo“ modeliai 909, 919 ir 939 prisimenami kaip tų laikų miško mašinų technologijos simbolis.

Nuo 1995 metų Joensu gamykloje miško mašinoms skiriamas išskirtinis dėmesys. Paskutiniame XX a. dešimtmetyje žalios miško mašinos buvo pavadintos „Timberjacks“ ir taip vadinosi iki 2005 m., kai šį prekės ženklą pakeitė „John Deere“.

„John Deere“ medvežiams ir miško kirtimo mašinoms buvo suteikta teisė naudoti suomiškos kokybės ženklo – rakto su vėliavele – simbolį. Šis simbolis rodo, kad prekė buvo pagaminta Suomijoje. Didžiuojamės Suomijoje pagamintų savo mašinų patikimumu ir kokybe. Peržiūrėkite glaustą mašinų modelių raidos apžvalgą iš knygos apie Joensu gamyklos istoriją.

Gamybos linija Joensu gamykloje

Gamybos linija

Gamyklos gamybinis pajėgumas siekia aštuonias mašinas per dieną, o iš viso nuo 1972 m. pagaminta daugiau nei 32 000 miško mašinų.

„John Deere“ sukaupė didžiulę patirtį mašinų ir įrangos gamybos srityje. Ši patirtis naudojama Joensu gamykloje planuojant darbo metodus. Joensu gamykloje saugos priemonės, tikslūs darbo metodai ir tvarka padeda užtikrinti našų darbą ir darbuotojų saugą.

Investicijos

„Deere & Company“ per šį dešimtmetį į miško mašinų verslą Suomijoje investavo daugiau nei 50 milijonų eurų. [Pastaba: 2019 m. pranešimas spaudai.] Pastaroji investicija, skirta gamyklai plėsti ir jos pajėgumui didinti, yra didžiausia pavienė investicija į Joensu gamyklą. Investicinis projektas buvo pradėtas 2019 m. vasarą ir bus baigtas 2021 m.
 
Šios investicijos leis patobulinti ir išplėsti Joensu gamyklos surinkimo ir bandymo įrenginius bei padidins komponentų gamybos pajėgumus. Visa investicijų suma siekia maždaug 15 milijonų eurų. „Ši plėtra padės mums geriau tenkinti paklausą ekonomikos augimo ciklo metu“, sakė gamyklos vadovas Janne Haapasalo.

2019-10-30 pranešimas spaudai

Gamybos linija Joensu gamykloje aštuntame XX a. dešimtmetyje.

Miško mašinų gamyba prasidėjo nuo medvežių 1973 metais. Iliustracijoje parodyta gamybos linija aštuntame XX a. dešimtmetyje.

„John Deere“ 1510G medvežis transportuoja rąstus miške

Mūsų aplinka

Visos nuo 2020-01-02 Suomijoje pagamintos „John Deere“ miškininkystės mašinos buvo gaminamos naudojant tik energiją iš atsinaujinančiųjų šaltinių.

Klientų iš Italijos grupė lankosi Joensu gamykloje