Aktyvus javų transportavimas į tiekimo sraigtą siekiant pastovaus srauto

Pastovus javų srautas dėl aktyvaus javų transportavimo

700PF kombaino pjaunamoji su aktyviu tiekimu

Diržai užtikrina aktyvų javų transportavimą į tiekimo sraigtą ir lemia pastovų srautą, todėl kombainas gali dirbti beveik didžiausiu pajėgumu. 

aktyvus tiekimas neleidžia kauptis augalų masei

Idealiai tinka sunkiomis sąlygomis

Sudėtingomis sąlygomis, pvz., išgulus javams, dirbant su žirniais arba žolių sėklomis, neleidžiama kauptis medžiagai pjaunamosios priekyje. 1000 mm atstumas tarp pjovimo mechanizmo ir tiekimo sraigto padeda dar labiau sumažinti rapsų nuostolius, nes lenktuvą galima nustatyti aukščiau, siekiant sumažinti dėl sutraiškymo patiriamus nuostolius.

Didelis 760 mm sraigtas, kad būtų užtikrintas sklandus srautas į nuožulniąją kamerą

Sklandus javų srautas

Diržai yra integruoti į rėmą, todėl javus galima tiekti žemiau sraigto ašies – jie patenka ant sraigto vijų ir tiekiami į nuožulniąją kamerą. Didelis 760 mm sraigtas taip pat padeda į nuožulniąją kamerą pateikti 20 % daugiau augalų masės ir puikiai veikia su trumpesne medžiaga, pvz., salyklo miežiais. 
Dėl rapsų sėklų sraigto aukštį galima padidinti hidrauliniu rankiniu siurbliu, kad augalams liktų daugiau vietos. Tolygus javų srautas sumažina transmisijai tenkantį krūvį dėl susigrūdimo, todėl sumažėja dėvėjimasis ir padidėja patikimumas.

Paprastas ir greitas javų pakeitimas

Javų pakeitimas per 3 minutes

Tereikia paspausti šoninius peilius, pakelti sraigtą ir jūs jau pasiruošę imti derlių. Paprasta ir greita – nereikia jokių įrankių. Viršutiniame gale nėra elektros, nėra hidraulikos sistemos ir sunkaus variklio, mažesnė vibracija ir sumažėja dėl sutraiškymo patiriami nuostoliai. 

Savaime įtempiamo diržo dalys pasikelia, kad būtų lengva pasiekti. Nerūdijančiojo plieno apsaugos detalės užsandarintos, kad po diržu nepatektų akmenų ar nešvarumų. Dulkes galima išvalyti naudojant diržo sekcijos viduje esančius stalčius, pereinant nuo rapsų prie smulkių grūdų arba sezono pabaigoje. 

Aktyvus javų transportavimas į tiekimo sraigtą neleidžia kauptis augalų masei pjaunamosios priekyje sudėtingomis sąlygomis, pvz., išgulus javams, dirbant su žirniais arba žolių sėklomis.

Pasirinkite tokį pjaunamosios modelį, kuris geriausiai tiktų jūsų derliaus nuėmimo sąlygoms, kad gautumėte daugiau informacijos.

MODELISPjovimo plotis, mStalo ilgis, mmDiržų skaičiusSraigto skersmuo, mm 618PF

5,50

1000

4

660

6,10

1000

4

660

6,70

1000

5

760

7,60

1000

5

760

9,15

1000

6

760

10,70

1000

7

760

12,20

1000

8

760