„StarFire 7000“ imtuvas ir signalaiTiksliosios žemdirbystės technologija

  • Pažangusis vietovės kompensavimo modulis (TCM)
  • Kelios palydovų grupės (GPS, GLONASS, „Galileo“, „BeiDou“)
  • SF1: +/- 15 cm tikslumas
  • SF-RTK: +/- 2,5 cm tikslumas ir 5 metų pakartojamumas
  • RTK: RTK bazinė stotis ir RTK mobilusis įrenginys, įskaitant „RTK Extend“ – 14 dienų

Perkelkite savo veiklą į aukštesnį lygį

„John Deere“ tiksliojo ūkininkavimo sprendimai prasideda nuo naujojo imtuvo „StarFire™ 7000“ – integruoto arba universalaus. Imtuvas „StarFire™ 7000“ siūlo didesnį tikslumą, spartesnį sinchronizavimą ir pakartojamumą 5 sezonus. Tai reiškia, kad reikės mažiau aparatūros, įranga greičiau atsistatys po trukdžių, be to, žinosite, kad orientacinės linijos ir ribos nepasislinks daug metų. Užtikrinant tikslų augalų sodinimą tikslumo ir pakartojamumo svarba toliau didėja, todėl „StarFire™ 7000“ siūloma pažangiojo TCM kalibravimo funkcija. Naujajame imtuve „StarFire™“ yra daugiau remontuojamų dalių, todėl užtikrinamas tvarus ir ekonomiškas darbas.

SF7000 R2G034051

Patobulintas SF1 signalas

SF7000™ modelyje dar kartą patobulinome bazinio lygio signalą SF1. Suderinamas su signalais iš keturių palydovų grupių (GPS, GLONASS, „BeiDou“, „Galileo“) imtuvas „StarFire™ 7000“ mato danguje dar daugiau palydovų. Todėl jį mažiau veikia foniniai trukdžiai. O jūs galėsite naudotis garsiuoju +/-15 cm lygiagrečiojo važiavimo tikslumu.

SF7000 R2G034330

Dirbkite dar tiksliau - Neprilygstamas palydovinio signalo tikslumas: SF-RTK signalas

"John Deere" tiksliojo ūkininkavimo sprendimai prasideda nuo naujojo integruoto arba universalaus "StarFire TM 7000" DGPS imtuvo. "StarFire TM 7000" siūlo didesnį tikslumą, spartesnį prisijungimą prie tinklo ir 5 sezonus kartotinį signalą. Jums nebereikės įvenstuoti į papildomą įrangą RTK siganlui, įranga sparčiau atsistatys po trukdžių, be to A-B linijos ir laukų ribos nepasisiliks penkerius metus. Užtikrinant tikslią sėją imtuve integruotas pažangi pokrypio kompensavimo sistema. Naujasis imtuvas yra atnaujinto dizaino, yra patogus montuoti ir leidžia Jums dirbti tvariau ir ekonomiškiau.

SF7000 R2G030268

RTK bazinė stotis ir RTK mobilusis įrenginys

Imtuvas „StarFire™ 7000“ suderinamas ne tik su SF-RTK, bet ir su gerai žinoma RTK bazine stotimi ir LTE RTK modemu, kurį siūlo „John Deere“.

SF7000 R2G024563

Imtuvuose "StarFire TM 7000" įdiegėme dviejų lygių apsauginį PIN kodą, bei mechaninį užrakinimo įrenginį.

Imtuvuose „StarFire™ 7000“ siūlome dvi apsaugos nuo vagystės funkcijas: apsauginį PIN kodą ir užrakinimo rinkinį.

Turėdami PIN apsaugą, ūkininkai ir rangovai gali įjungti apsauginio PIN kodo funkciją ir nustatyti unikalų keturių skaitmenų PIN kodą, kuriuo galima įjungti ir užrakinti įrenginį – panašiai kaip mobilųjį telefoną. Nustačius šį kodą, naudotis įjungtu įrenginiu gali tik naudotojai, žinantys nustatytą PIN kodą.

Universalųjį imtuvą „StarFire™ 7000“ galima papildomai apsaugoti mechaninio užrakinimo rinkiniu, neleidžiančiu nuimti imtuvo nuo mašinos neturint leidimo.