AutoPathTiksliosios žemdirbystės technologija

  • Automatiškai valdo skirtingo pločio padargų automatinio vairavimo linijas viso sezono metu, nuo arimo iki derliaus nuėmimo
  • Sumažina žalą pasėliams, nes mašinos niekada nekliudo apsodintų vagų
  • Sutaupomas nustatymo laikas, sukuriant autmatinio vairavimo linijas javams
  • Leidžia tiksliai nuimti javus, net jei nematote vagų
ALT. TEKSTO ELEMENTO VIETA

Kaip tai veikia

Žemės dirbimo ar sėjos metu ant padargo pritvirtintas „StarFire“ imtuvas užfiksuoja tikslią kiekvienos pasėlių vagos vietą. Šie duomenys automatiškai saugomi „John Deere“ operacijų centre ir naudojami „AutoPath“, kad kiekvienai pasėlių vagai būtų sukurtos tikslios automatinio vairavimo linijos, kurias galima naudoti atliekant kitas operacijas likusiu sezono metu. Šios automatinio vairavimo linijos apima išorines ribas, vidines ribas, galulaukes ir pasėlių vagas.

„John Deere“ S700 miniatiūra

Privalumai

Jei sėjai, tręšimui, purškimui ar derliaus nuėmimui naudojate skirtingo pločio padargus, „AutoPath“ užtikrina, kad ratai visada važiuos tarp vagų atliekant visas būsimas operacijas. Taip pat tiksliai pasėsite jau suformuotose vagose, kad padidintumėte derlių. Derliaus nuėmimo metu mašiną automatinio vairavimo linijos nukreips į teisingą pradžios tašką, automatiškai apskaičiuojant galulaukės plotį. Nuimti išgulusius javus taip pat lengva, nes mašina tiksliai žino, kur yra vagos.