FarmSight Services

Didelis mašinos našumas naudojantis John Deere Connected Support™ paslauga

Puikiai žinote, kad sunkiai dirbant gali iškilti daug nenumatytų problemų. Tada tenka ieškoti greito sprendimo.

John Deere Connected Support™ atstovai visada pasiruošę padėti jums ir jūsų įgaliotajam atstovui prižiūrėti mašinos būklę ir kuo skubiau pašalinti iškilusias problemas, kad darbas nenutruktų.

Visi šie privalumai yra FarmSight Services paslaugų In Base paketo, kuriuo gali pasinaudoti kiekvienas mašinos su JDLink™ savininkas, dalis.

  

„Expert Alerts“ – technologija jūsų paslaugoms

„Expert Alerts“ – technologija jūsų paslaugoms

Išnaudokite visus pažangių technologijų teikiamus privalumus ir džiaukitės gera technikos būkle. Naudojantis „Expert Alerts“ „John Deere“ atstovybės darbuotojai galės nustatyti ir pašalinti galimus technikos gedimus jiems dar netapus problema. Sveiki, tai – „John Deere“ „Connected Support“ paslauga™.

Prastovų mažinimo formulė

Naudojantis John Deere Connected Support™ teikiama mašinos prijungimo paslauga, naudojami novatoriški įrankiai, o įgaliotasis atstovas pasiruošęs nuolat suteikti pagalbą, todėl savo mašina bet kuriuo metų laiku galite dirbti didžiausiu našumu.

  

Prastovų mažinimo formulė

 

Greitai teikiama pagalba, taupanti jūsų lėšas

Jei esate tokie, kaip mes, tada greičiausiai taip pat nemėgstate staigmenų. Ypač kalbant apie mašinų techninę būklę. Tokios staigmenos gali lemti išaugusias išlaidas, prarastą našumą ir mažesnį pelningumą. Tad geriau apie jas nešnekėkime. Priklausomai nuo jūsų technikos eksploatacijos ciklo etapo ir naudojimo ypatumų, FarmSight Services paslaugų paketai* apima nuotolinio technikos stebėjimo** ir įgaliotojo atstovo specialistų teikiamas diagnostikos paslaugas, kad mašina visada veiktų taip, kaip pageidaujate – patikimai ir didžiausiu našumu.

 

Pageidaujate dar daugiau?

Dar labiau padidinkite mašinos darbo laiką ir našumą naudodamiesi papildomomis FarmSight Services paslaugomis. Rinkitės mokymus, gerą technikos būklę ir našumą užtikrinančias paslaugas ir įtraukite jas į FarmSight Services paslaugų paketą, pritaikytą specialiai jūsų poreikiams.

  

Pritaikyta jūsų poreikiams

FarmSight Services paslaugas galima įtraukti į įvairių lygių paslaugų paketus, kad galėtumėte kuo geriau pasinaudoti jūsų verslui teikiama nauda. Norėdami gauti tik jums skirtą pasiūlymą, kreipkitės į savo John Deere įgaliotąjį atstovą.

  

Išplėsti visusSutraukti visus

In Base

Visi John Deere mašinų savininkai, tokie, kaip ir jūs, gali pasinaudoti John Deere Connected Support™ paslaugos privalumais, padedančiais išvengti prastovų. Be In Base paslaugų taip pat gaunate individualiai pritaikytas pagalbos pirmą kartą nustatant mašiną ir eksploatacijos instrukcijas.

Pasirinkti

Įsigiję paketą Select turėsite galimybę pasinaudoti naujausiomis įgaliotojo atstovo specialistų įžvalgomis ir gamyklos duomenimis. Pagal realiuoju laiku iš jūsų technikos gaunamus duomenis jums bus iš karto pateikiamos rekomendacijos, kaip išlaikyti geriausią mašinos būklę ir didžiausią našumą.

Premium

Įsigiję paketą Premium džiaugsitės mažesnėmis eksploatacijos išlaidomis ir didesniu našumu, pagristu duomenimis ir specialistų patirtimi, įgyta ūkyje arba naudojant naujausius nuotolinės pagalbos įrankius.

Ultimate

Įsigiję paketą Ultimate pasieksite minimalų prastovų skaičių ir didžiausią našumą. Išbandykite šią duomenimis ir specialistų patirtimi pagrįstą paslaugą ir neturėsite jokių rūpesčių bei džiaugsitės garantuotu mašinos našumu.

Prekybos atstovų paieška

Kaip įsigyti?

Apsilankykite savo atstovybėje šiandien

Rasti prekybos atstovą

* Tik įgaliotosiose atstovybėse. Paslaugų paketo turinys gali keistis pagal atstovybių teikiamas paslaugas.

** Visoms nuotolinėms paslaugoms reikalingas JDLink telematikos modulis, galiojanti prenumerata ir jūsų sutikimas.