Expert Check: Traktorių

Ekspertų patikra traktoriams

Expert check: Dėmesys prastovų skaičiui

"John Deere" pranašumas – žinoti, ko reikia ieškoti. Mūsų ekspertai tam turi patirties, žinių ir įrankių. Ir dar kai kas: daugybė sezonų vertingų jūsų traktoriaus lauko duomenų, kurie nurodo, kur pirmiausia ieškoti.

ekspertų-patikra

Mūsų specialistai: Įgūdžiai atitinka duomenis

Jūsų atstovo ekspertai naudoja gamykloje atnaujintus ankstesnio sezono kontrolinius sąrašus ir lauko duomenis, kurie yra pateikiami išskirtinai "John Deere" atstovams. Atliekant išsamią techninę diagnostiką, niekas nelieka nepastebėta, ir tie duomenys panaudojami rengiant išsamią ataskaitą apie jūsų traktoriaus būklę ir poreikius.

Ekspertų patikra: Viskas pritaikyta

Ekspertų patikrinimai pritaikomi atsižvelgiant į tai, ką darote su savo traktoriumi, ir jūsų planus. Jie apima nuo pagrindinių funkcijų ir saugos patikrinimų iki išsamių patikrinimų, apimančių išsamius nusidėvėjimo matavimus ir eksploatacinių savybių bandymus. Viskas priklauso nuo jūsų traktoriaus amžiaus, naudojimo valandų ir jo naudojimo srities.

Patikrinkite visą savo techniką už mažesnę kainą

Jei Expert Check patikrai pristatysite daugiau nei vieną traktorių ar padargą, gausite visą paketą patrauklių nuolaidų.

ekspertų patikra
Prekybos atstovų paieška

Kaip įsigyti?

Apsilankykite savo atstovybėje šiandien

Rasti atstovą

GRĮŽTI >

Minėtų komplektų kainų, į kurias viskas įskaičiuota, teiraukitės jus aptarnaujančio atstovo!
Visi darbai atliekami specialiais John Deere įrankiais ir vadovaujantis naujausiomis gamintojo techninėmis instrukcijomis.