Pašarų kombainų „Expert Check“

EXPERT CHECK SPFH (ekspertų patikra savaeigiams pašarų ruošimo smulkintuvams)
  • Veikimo laikas

    Veikimo laikas

  • Maksimalus našumas

    Maksimalus našumas

  • Mažesnės eksploatavimo sąnaudos

    Mažesnės eksploatavimo sąnaudos

expert-check-spfh
viską apimantys paketai

Viskas, ko reikia, už vieną kainą 

Mūsų populiariuose fiksuotų kainų paketuose yra viena „viskas įskaičiuota“ dalis ir darbas, kad sutaupytumėte pinigų. Remdamiesi „Expert Check“ rezultatais, nuspręskite, kokį darbą norite atlikti, ir sumokėkite tik vieną kainą.

SPFH pjaunamosios galvutės paketasSPFH pjaunamosios galvutės paketasSPFH pjaunamosios galvutės paketas

SPFH pjaunamosios galvutės paketas

HeadingIcon

Ultimate sezoninė techninė priežiūra pasikeitus javams: apima pjovimo mechanizmo, galandimo akmens, visų peilių pakeitimą, taip pat pagrindinių dalių valymą ir patikrą, pjovimo mechanizmo reguliavimą. Taip pat patikriname visus sukimo momentus ir pjovimo aukščius, atliekame pradinį galandimą ir pjovimo mechanizmo reguliavimą.

SPFH KP rekonstravimo paketasSPFH KP rekonstravimo paketasSPFH KP rekonstravimo paketas

SPFH KP rekonstravimo paketas

HeadingIcon

Pašalinę KP, mūsų kvalifikuoti specialistai atliks jūsų mašinos techninę priežiūrą, naudodami optimizuotas rekonstravimo sekas, kad būtų užtikrintas kuo ilgesnis įrengtų komponentų veikimo laikas, ir ypatingą dėmesį skirdami patikimam veikimui

SPFH variklio paketasSPFH variklio paketasSPFH variklio paketas

SPFH variklio paketas

HeadingIcon

Užsisakykite šią būtiną techninę priežiūrą, kad naudodami originalius tepalus ir filtrus užtikrintumėte maksimalų variklio veikimą ir ilgesnę eksploatavimo trukmę. Techninė priežiūra apima filtro ir alyvos pakeitimą bei variklio kompresijos patikrą.

Susijusios temos

„Click & Collect“

„Click & Collect“

Užsakyti dalis dar niekad nebuvo taip paprasta! Visos reikalingos dalys pasiekiamos pelės paspaudimu.

Expert Check 7+

Expert Check 7+

Šis techninis patikrinimas idealiai tinka jums, jei jūsų „John Deere“ traktoriui yra septyneri ar daugiau metų. „Expert Check 7+“ parengia išsamią ataskaitą, kurioje aprašoma jūsų traktoriaus būklė. Gausite konkrečias rekomendacijas, kaip išspręsti galimas problemas ir atlikti remontą naudojant originalias „John Deere“, „Reman“ arba alternatyvias dalis. Taip galite išlaikyti aukštą traktoriaus našumo lygį ir mažas eksploatavimo išlaidas.

GRĮŽTI >

Minėtų komplektų kainų, į kurias viskas įskaičiuota, teiraukitės jus aptarnaujančio atstovo!
Visi darbai atliekami specialiais John Deere įrankiais ir vadovaujantis naujausiomis gamintojo techninėmis instrukcijomis.