Expert Check: Purkštuvų

Purkštuvų ekspertų patikra

Expert Check: Žiema neturi jokių šansų

Išsamus jūsų purkštuvo patikrinimas ne sezono metu yra orientuotas į tinkamą būklę žiemos metu, kad būtų užtikrintas maksimalus veikimas sezono metu. Ši išsami techninė priežiūra turi daug pranašumų: ji padeda išvengti netolygaus naudojimo, sumažina išlaidas už chemines medžiagas ir gali padėti jūsų mašinai išlaikyti oficialų purkštuvo bandymą be kliūčių. Pasiruoškite žiemai ir paruoškite purkštuvą, kad kitą sezoną jis būtų geriausias.

ekspertų patikra

Įveikite šaltį

Tinkamas žiemojimas apsaugo jūsų purkštuvą nuo šalčio ir jo daromos žalos – purkštuvas bus išvalytas, nusausintas ir užpildytas antifrizu.

Užsisakykite savo technikos darbingumo ekspertą

Kruopščiai patikrinkite purkštuvą ne sezono metu, kad jis dirbtų kuo ilgiau sezono metu. Jau dabar suplanuokite technikos eksperto patikrą.

Purkštuvų ekspertų patikra

Purkštuvo tirpalo siurblio kapitalinis remontas

Patikrinkite purkštuvo pagrindinius mazgus! Techninė priežiūra apima tirpalo siurblio kapitalinį remontą, purškimo purkštukų patikrinimą ir dalinį pakeitimą bei galutinius bandymus, kad įsitikintumėte, ar jūsų purkštuvas atitinka nacionalinius įstatymus, tokius kaip NSTS, SKL ir JKI.

Prekybos atstovų paieška

Kaip įsigyti?

Apsilankykite savo atstovybėje šiandien

Rasti atstovą

GRĮŽTI >

Minėtų komplektų kainų, į kurias viskas įskaičiuota, teiraukitės jus aptarnaujančio atstovo!
Visi darbai atliekami specialiais John Deere įrankiais ir vadovaujantis naujausiomis gamintojo techninėmis instrukcijomis.