Purkštuvų ekspertų patikra

Expert Check: Winter doesn’t stand a Chance

Our thorough off-season inspection of your sprayer focuses on proper winterisation to ensure maximum in-season uptime. This detailed technical examination has a number of benefits: it helps prevent uneven application, lowers your chemicals bill, and can help your machine pass the official sprayer test without a hitch. Get set for winter and get your sprayer ready for top performance in the next season.

ekspertų patikra

Įveikite šaltį

Tinkamas žiemojimas apsaugo jūsų purkštuvą nuo šalčio ir jo daromos žalos – purkštuvas bus išvalytas, nusausintas ir užpildytas antifrizu.

Užsisakykite savo technikos darbingumo ekspertas

Kruopščiai patikrinkite purkštuvą ne sezono metu, kad jis dirbtų kuo ilgiau sezono metu. Jau dabar suplanuokite technikos eksperto patikrą.

viską apimantys paketai

Viskas, ko reikia, už vieną kainą 

Sutaupykite įsigydami mūsų įvairios komplektacijos pasiūlymus! Kai jau žinosite eksperto patikros rezultatus, nuspręsite, kokius darbus turėtume atlikti už vieną, fiksuotą, kainą, kuri apima ir dalis, ir darbą.

Purkštuvo tirpalo siurblio kapitalinis remontas

Patikrinkite purkštuvo pagrindą! Techninė priežiūra apima tirpalo siurblio kapitalinį remontą, purškimo purkštukų patikrinimą ir dalinį pakeitimą bei galutinius bandymus, kad įsitikintumėte, ar jūsų purkštuvas atitinka nacionalinius įstatymus, tokius kaip NSTS, SKL ir JKI.

Prekybos atstovų paieška

Kaip įsigyti?

Apsilankykite savo atstovybėje šiandien

Rasti atstovą

GRĮŽTI >

Minėtų komplektų kainų, į kurias viskas įskaičiuota, teiraukitės jus aptarnaujančio atstovo!
Visi darbai atliekami specialiais John Deere įrankiais ir vadovaujantis naujausiomis gamintojo techninėmis instrukcijomis.