Expert Check: Presų

expert-check-balers

Expert Check: Sezonas be rūpesčių

Padidinkite savo darbo laiką ir užtikrinkite maksimalų našumą, pristatydami savo presą, kad kad būtų atliktas išsamus techninis patikrinimas – tai viskas, ko reikia jūsų produktyvumui padidinti.

ekspertų-patikra

Mūsų ekspertai nieko nepraleidžia

Jie nuodugniai patikrins pavaros sistemą, guolius, grandines, susidėvinčias dalis, krumpliaračius, diržus ir elektros sistemą, kad galėtų pateikti išsamią ataskaitą apie jūsų preso būklę ir poreikius.

Užsisakykite savo technikos darbingumo ekspertas

Gaukite mūsų išsamų techninį patikrinimą, kad įsitikintumėte, jog jūsų presas kitą sezoną išnaudos maksimalų darbo laiką ir efektyvumą.

Presų ekspertų patikra
variable-chamber-round-baler-package

Kintamos kameros ruloninių presų paketas

Tegul jūsų presas veikia kaip naujas! Techninė priežiūra apima priešpeilių, diržų jungties ir prireikus keičiamų kreipiklių pakeitimą.

fixed-chamber-round-baler

Pastavios kameros ruloninių presų paketas

Sustiprinkite savo preso suspaudimą! Grąžinkite rinktuvą ir ritinius į optimalias darbo sąlygas dabar ir kitam sezonui. Techninė priežiūra apima 52 paėmimo dantų pakeitimą, dalinį kreipiklių pakeitimą ir visų grandinių, pavarų ir tepimo funkcijos patikrinimą.

Prekybos atstovų paieška

Kaip įsigyti?

Apsilankykite savo atstovybėje šiandien

Rasti atstovą

GRĮŽTI >

Minėtų komplektų kainų, į kurias viskas įskaičiuota, teiraukitės jus aptarnaujančio atstovo!
Visi darbai atliekami specialiais John Deere įrankiais ir vadovaujantis naujausiomis gamintojo techninėmis instrukcijomis.