Expert Check - Presų

Presų ekspertų patikra
 • Darbo laikas

  Darbo laikas

 • Daugiau našumo

  Daugiau našumo

 • Mažesnės eksploatavimo sąnaudos

  Mažesnės eksploatavimo sąnaudos

Presų ekspertų patikra
viską apimantys paketai

Viskas, ko reikia, už vieną kainą 

Mūsų populiariuose fiksuotų kainų paketuose yra viena „viskas įskaičiuota“ dalis ir darbas, kad sutaupytumėte pinigų. Remdamiesi „Expert Check“ rezultatais, nuspręskite, kokį darbą norite atlikti, ir sumokėkite tik vieną kainą.

 • Apvalių presų su kintamomis kameromis paketas

  Tegul jūsų presas veikia kaip naujas! Techninė priežiūra apima išankstinio pjovimo peilių, dirželių jungties ir prireikus keičiamų kreipiklių pakeitimą.

  Apvalių presų su kintamomis kameromis paketas
 • Ritinių presų su pastovaus dydžio kameromis paketas

  Sustiprinkite savo preso suspaudimą! Grąžinkite rinktuvą ir ritinius į optimalias darbo sąlygas dabar ir kitam sezonui. Techninė priežiūra apima 52 paėmimo dantų pakeitimą, dalinį kreipiklių pakeitimą ir visų grandinių, pavarų ir tepimo funkcijos patikrinimą.

  Ritinių presų su pastovaus dydžio kameromis paketas

Susijusios temos

„Click & Collect“

„Click & Collect“

Užsakyti dalis dar niekad nebuvo taip paprasta! Visos reikalingos dalys pasiekiamos pelės paspaudimu.

Expert Check 7+

Expert Check 7+

Šis techninis patikrinimas idealiai tinka jums, jei jūsų „John Deere“ traktoriui yra septyneri ar daugiau metų. „Expert Check 7+“ parengia išsamią ataskaitą, kurioje aprašoma jūsų traktoriaus būklė. Gausite konkrečias rekomendacijas, kaip išspręsti galimas problemas ir atlikti remontą naudojant originalias „John Deere“, „Reman“ arba alternatyvias dalis. Taip galite išlaikyti aukštą traktoriaus našumo lygį ir mažas eksploatavimo išlaidas.

GRĮŽTI >

Minėtų komplektų kainų, į kurias viskas įskaičiuota, teiraukitės jus aptarnaujančio atstovo!
Visi darbai atliekami specialiais John Deere įrankiais ir vadovaujantis naujausiomis gamintojo techninėmis instrukcijomis.