Presų ekspertų patikra

Ekspertų patikra: Sezonas be rūpesčių

Padidinkite savo darbo laiką ir užtikrinkite maksimalų našumą, pristatydami savo presą, kad kad būtų atliktas išsamus techninis patikrinimas nuo taško iki taško – tai viskas, ko reikia jūsų produktyvumui padidinti.

ekspertų-patikra

Mūsų ekspertai nieko nepraleidžia

Jie nuodugniai patikrins pavaros sistemą, guolius, grandines, susidėvinčias dalis, krumpliaračius, dirželius ir elektros sistemą, kad galėtų pateikti išsamią ataskaitą apie jūsų preso būklę ir poreikius.

Užsisakykite savo technikos darbingumo ekspertas

Gaukite mūsų išsamų techninį patikrinimą nuo taško iki taško, kad įsitikintumėte, jog jūsų presas kitą sezoną išnaudos maksimalų darbo laiką ir efektyvumą.

viską apimantys paketai

Viskas, ko reikia, už vieną kainą 

Sutaupykite įsigydami mūsų įvairios komplektacijos pasiūlymus! Kai jau žinosite eksperto patikros rezultatus, nuspręsite, kokius darbus turėtume atlikti už vieną, fiksuotą, kainą, kuri apima ir dalis, ir darbą.

variable-chamber-round-baler-package

Apvalių presų su kintamomis kameromis paketas

Tegul jūsų presas veikia kaip naujas! Techninė priežiūra apima išankstinio pjovimo peilių, dirželių jungties ir prireikus keičiamų kreipiklių pakeitimą.

fixed-chamber-round-baler

Ritinių presų su pastovaus dydžio kameromis paketas

Sustiprinkite savo preso suspaudimą! Grąžinkite rinktuvą ir ritinius į optimalias darbo sąlygas dabar ir kitam sezonui. Techninė priežiūra apima 52 paėmimo dantų pakeitimą, dalinį kreipiklių pakeitimą ir visų grandinių, pavarų ir tepimo funkcijos patikrinimą.

Prekybos atstovų paieška

Kaip įsigyti?

Apsilankykite savo atstovybėje šiandien

Rasti atstovą

GRĮŽTI >

Minėtų komplektų kainų, į kurias viskas įskaičiuota, teiraukitės jus aptarnaujančio atstovo!
Visi darbai atliekami specialiais John Deere įrankiais ir vadovaujantis naujausiomis gamintojo techninėmis instrukcijomis.