Nerizikuokite

NERIZIKUOKITE

Pajusite skirtumą

 

Ar žinojote, kad originalūs „John Deere Pro-XL“ sukliai eksploatuojami iki 50% ilgiau nei įprasti sukliai? Chromuoti siekiant ilgalaikio eksploatavimo, sukurti sudėtingoms rinkimo sąlygoms, užtikrina švarų, energingą rinkimą bei lengvą išėmimą.

 


Kodėl verta rinktis originalius „John Deere“ medvilnės rinktuvo suklius

Aukščiausios klasės konstrukcija išskirtiniam našumui

Švariam, energingam rinkimui ir lengvam išėmimui – trys 12-os tiksliai išpjautų dantelių rinkiniai kiekviename griovelyje yra sulenkti 55 laipsnių kampu. Siekiant sumažinti žalą rinkimo įrenginiams, „Pro-XL“ suklių korpusas yra grūdintas, kad verčiau lūžtų, o ne linktų atsitrenkęs į kietus objektus. Chromuoti-nikeliuoti siekiant papildomo patvarumo – originalūs sukliai turi “JD” ženklą, kad būtų galima atskirti juos nuo neoriginalių dalių.

Pažangūs įrankiai

Esame įsipareigoję medvilnės pramonei, neseniai investavome į moderniausias krosnis, chromavimą ir tikslumo valdymą.

Profesionalūs specialistai

Medžiagų ir suklių gamybos specialistai turi daugiau kaip 20 metų patirties. Turime daugiau kaip 100 metų bendros suklių gamybos patirties.

Pirmos klasės procesai

25 unikalios kokybės patikros gaminant, kad būtų užtikrintas nuoseklumas. Be to, unikali kiekvieno suklio duomenų matrica užtikrina kokybės kontrolę, nuoseklumą ir atsekamumą.

Suklys