Nerizikuokite

NERIZIKUOKITE

Pajusite skirtumą

 

Ar žinojote, kad „John Deere“ originalūs hidraulikos filtrai turi sustiprintą korpusą ir metalinius antgalius, prie kurių tvirtinamas pats filtravimo elementas? Ši konstrukcija užtikrina efektyvesnį filtro veikimą ir geresnę jūsų hidraulikos sistemos apsaugą.

 


Filtrai

„John Deere“ hidrauliniai filtrai

„John Deere“ hidrauliniai filtrai turi penkis karštų klijų lydalus, užtikrinančius vienodus tarpus ir didesnę apsaugą. Kituose filtruose gali būti tik du karštų klijų lydalai. Mūsų hidrauliniai filtrai sukurti taip, kad apsaugotų jūsų „John Deere“ hidraulines sistemas nuo detalių dėvėjimosi ir srauto nepastovumo. Jie nepraleidžia teršalų ir apsaugo nuo nuosėdų ir rūgšties, galinčios pažeisti mašinas.

Pranašumai

 • Vienodos klostės užtikrina didesnę apsaugą nuo teršalų ir ilgesnius techninės priežiūros intervalus
 • Papildomi karštų klijų lydalai sustiprina šerdį ir užtikrina vienodus tarpus

Veiksmingo našumo pagrindas

Alyvos, degalų ir oro filtrai neleidžia žalingoms dalelėms patekti į variklį ir mažina sunaudojamų degalų kiekį. Jei filtrai užteršti, vienas toks filtras gali padidinti sunaudojamų degalų kiekį 5 %, todėl svarbu pakeisti filtrus iš karto, kai jų eksploatavimo laikotarpis artėja prie pabaigos. Kadangi jie sukurti specialiai mūsų varikliams, rekomenduojame naudoti tik originalius „John Deere“ filtrus. Blogesnės kokybės kopijos pasižymi didesne žala nei nauda.

„John Deere“ degalų filtrai

„John Deere“ degalų filtrai

„John Deere“ degalų filtrus sudaro standžios klostės, padengta medžiaga ir standus sandariklis, esantis tarp medžiagos ir filtro korpuso.

Vanduo gali stipriai pakenkti degalų sistemoms. Todėl „John Deere“ degalų filtrai sukurti taip, kad ne tik sugertų vandenį, bet ir neleistų jam patekti į sistemą. Specialiai padengta filtro šerdis neleidžia vandeniui patekti į sistemą ir patikimai apsaugo ją nuo rūdžių bei bakterijų plitimo, dėl kurio variklis gali pradėti naudoti daugiau degalų.

Pranašumai

 • Tankios klostės ir tolygiai paskirstyta medžiaga tinkamai sulaiko vandenį ir dulkių daleles, kad jos nepatektų į degalų sistemą
 • Padengta filtro medžiaga aktyviai sulaiko vandenį ir neleidžia jam prasiskverbti į degalus
 • Tvirtas tarp korpuso ir šerdies esantis tarpiklis neleidžia nefiltruotiems degalams patekti į variklį
„John Deere“ alyvos filtrai

„John Deere“ alyvos filtrai

„John Deere“ alyvos filtruose medžiaga paskirstyta tolygiai, nėra jokių tarpų, per kuriuos galėtų prasiskverbti teršalai. Kituose filtruose medžiaga gali būti paskirstyta nevienodai, pavyzdžiui, kaip dešinėje pateiktame filtre.

Jei alyva bus nešvari, variklis turės intensyviau dirbti ir naudos daugiau degalų, todėl sutrumpės jo techninės priežiūros intervalai. „John Deere“ alyvos filtrai sulaiko labai mažas, 1/5 žmogaus plauko storio daleles. Blogesni filtrai pasižymi mažesne teršalų sulaikymo geba, todėl žalingos dalelės gali patekti į variklį.

Pranašumai

 • Tolygiai išdėstytos klostės ir medžiagos tarpai užtikrina tolygų filtravimą ir geresnę apsaugą.
 • Spiralinis ir gofruotas vidurinis vamzdelis suteikia tvirtumo, kad šerdis išlaikytų savo formą
 • Guminiai tarpikliai užtikrina geresnį sandarumą nei plastikiniai tarpikliai, naudojami blogesnės kokybės filtruose
„John Deere“ oro filtrai

„John Deere“ oro filtrai

„John Deere“ oro filtrai – dar viena aukštos kokybės apsaugos nuo variklių teršalų linija. Jie sumažina variklio dėvėjimąsi, nes į jį iš aplinkos nepatenka dulkių, nešvarumų ir kitų teršalų. Itin veiksmingai sulaiko nepageidaujamas kietąsias daleles.

Pranašumai

 • Vienodos klostės ir didesnis faktinio filtravimo audinio kiekis užtikrina didesnį veiksmingumą ir ilgesnius techninės priežiūros intervalus
 • Tinkamas oro srautas sutrikdomas minimaliai, bet sulaikoma daugiau teršalų nei geriausiuose konkurentų oro filtruose
 • Sandarus tarpiklis saugo, kad teršalai neapeitų filtro