Nerizikuokite
NERIZIKUOKITE

Pajusite skirtumą

 

Ar žinojote, kad gamindami savo originalius „John Deere“ ašmenis apdorojame juos karščiu? Taip pagaminami išskirtinio aštrumo ašmenys, kurie ilgiau išlieka aštrūs – puikiai tinka ir visada švariai pjauna.

 


Švarus pjovimas

Mūsų ašmenų pakraščiai yra valcuoti, kad sumažėtų atplaišų ir aštrių kampų pavojus; tai padeda pratęsti ašmenų eksploatavimo laikotarpį, pjovimo paviršius tampa aštresnis.

Ilgalaikiai ašmenys

Vienoda pakraščio konstrukcija leidžia tolygiai paskirstyti krūvį ašmenų paviršiui, ašmenys išlaiko savo aštrumą, sumažėja galandimo poreikis, sutaupote ir laiko, ir pinigų.

Firminis apdorojimas karščiu, užtikrinantis idealų anglies lygį ir padedantis pratęsti mūsų ašmenų eksploatavimo laikotarpį. Tinkamas anglies kiekis svarbus gaminant ašmenis, kurie labai atsparūs dėvėjimuisi ir nuovargiui – per daug reiškia silpnesnius ašmenis, per mažai reiškia greitą ašmenų dėvėjimąsi – ašmenis reikės keisti dažniau.

Puikus tinkamumas

Kiekviena „John Deere“ ašmenų montavimo anga yra viršuje – ašmenys gali sandariai priglusti prie suklio. Šis puikus tinkamumas sumažina beldimą, pailgina kitų žoliapjovės dalių eksploatavimo laiką ir pašalina nenupjautą žolę, kad švariau atrodytų.