LAUKINĖS GAMTOS APSAUGA NACIONALINIAME PARKE

Dar visai neseniai atrodė, kad laukiniai poniai Eksmūro nacionaliniame parke, Anglijos pietvakariuose, gali išnykti visam laikui. Bet kai Dawn ir Nick Westcott 2013 m. įkūrė Eksmūro ponių projektą, padėtis pradėjo gerėti. Pora dirba kartu, kad garantuotų veislės ateitį, apsaugotų genofondą ir konsultuotų arklių savininkus. Dėl ko Eksmūro poniai tokie ypatingi? Pažiūrėkite vaizdo įrašą su Dawn Westcott ir sužinokite!
MANO DIENA PRASIDEDA IR BAIGIASI SU PONIAIS. BE TO, DAR YRA ŪKIS, AVYS, EKSMŪRO PONIŲ PROJEKTAS IR MANO KAIP AUTORĖS DARBAS. TAIGI, DAUG DARBO VALANDŲ IR GANA DAUG VEIKLOS… BET TAI TEIKIA DIDELĮ PASITENKINIMĄ.
DAWN WESTCOTT

ESMĖ – PASITIKĖJIMAS

Prieš dvidešimt metų Dawn Westcott paliko didmiestį, kad apsigyventų kaimo vietovėje. Šiandien ji turbūt pažįsta nykstančių laukinių ponių charakterius geriau nei bet ko kito. Kupina beribės kantrybės ir empatijos, Dawn Westcott ruošia Eksmūro ponius naujam gyvenimui toli nuo dykynės kaip jodinėjimo ar pasirodymų ponius. Kai kurie netgi dalyvauja turnyruose. Žvilgtelėkite į užkulisius kitame vaizdo įraše...
KARTĄ ĮGIJUS EKSMŪRO PONIO PASITIKĖJIMĄ, JIS REAGUOS LABAI GERAI.
DAWN WESTCOTT

PRIJAUKINTA GAMTA

Ūkininkavimas Eksmūro nacionaliniame parke suteikia ne tik džiaugsmo, bet ir nemažai iššūkių. Westcotts iš tiesų vertina savo šiuolaikiškas mašinas, ypač kai būna sunku atšiaurią žiemą. Kitame vaizdo įraše Dawn paaiškina, kaip jos padėjo išgelbėti paliktą kumeliuką iš tikrai nuošalios vietovės.
TRAKTORIAI TAMPA VIS GALINGESNI. BE TO, DAR TURIME ATV, GATOR IR QUAD. ŠIE DALYKAI IŠ TIESŲ PADEDA ATLIKTI DARBUS.
NICK WESTCOTT
John Deere Gator Series

John Deere“ Gator“ Serija

Atraskite Asortimentą