KAI RANKŲ DARBAS SUSIDURIA SU TECHNOLOGIJOMIS

Iš pradžių ne viskas klostėsi taip sklandžiai. Kai Markus Schneider įkūrė vyno ūkį Ellerstadt, Vokietijoje, jam buvo 18 metų ir jis neturėjo kredito reitingo. Bet jo tėvai juo tikėjo. Jie sukrapštė savo santaupas ir greitai vyno ūkis tapo klestinčiu šeimos verslu. Kokia to paslaptis? Pažiūrėkite vaizdo įrašą ir sužinokite!
VYNO GAMYBOS SRITYJE NUVEIKIAU TIEK DAUG, KAM PAPRASTAI PRIREIKIA KELIŲ KARTŲ DARBO, VIRŠGARSINIU GREIČIU – GALBŪT NETGI ŠVIESOS GREIČIU.
MARKUS SCHNEIDER

ŪKININKAVIMAS PAGAL AUKŠČIAUSIUS STANDARTUS

Schneider vyno ūkyje auginama 92 hektarai vynuogių, taip pat veikia kelios papildomos įmonės. Jame per metus pagaminama beveik milijonas vyno butelių nusimanantiems klientams visame pasaulyje. Išskirtinė vyno kokybės paslaptis slypi vynuogynuose, kur kartu darbuojasi darbuotojai, dirbantys fizinį darbą, ir aukščiausios kokybės mašinos. Bet kaip atskirti, kurios vynuogės geros? Pažiūrėkite kitą vaizdo įrašą, kad sužinotumėte...
AIŠKU, NUOSTABU TURĖTI GERIAUSIĄ ĮRANGĄ. BET SVARBIAUSIA TAI, KĄ SU JA DARAU.
MARKUS SCHNEIDER

KOKYBĖ MYLI ŠIĄ ĮMONĘ

Kas motyvuoja Markusą Schneiderį kiekvieną dieną? Aistra kurti aukščiausios kokybės vynus, kurie yra ne tik puikūs, bet ir nenusibostantys. Tvirtai tikėdamas kokybe, Markusas protingai pasirenka savo komandą ir įrankius. Kitame vaizdo įraše vyndarys paaiškina, kaip jo gaminiai pelnė savo tarptautinę reputaciją.
JEI DIRBSITE SU AISTRA IR TIKĖSITE SAVIMI, ŽMONĖS BUS PATENKINTI GALUTINIU GAMINIU.
MARKUS SCHNEIDER
John Deere Gator Series

John Deere“ Gator“ Serija

Atraskite Asortimentą