RETA RŪŠIS

Christianas Stotzas yra pagrindinis penktosios kartos piemuo. Trijose bandose yra 2 400 veislinių patelių; jis gano vieną iš didžiausių klajojančių bandų pietvakarių Vokietijoje. Visai neseniai jis perėmė šeimos verslą į savo rankas – šiomis dienomis tai retas dalykas. Visą darbo dieną dirbančių piemenų kasmet mažėja ir daug smulkiųjų verslų negali rasti, kas perimtų valdymą. Darbas yra sunkus ir dirbti tenka ilgai, sako Christianas. Tačiau darbai įvairūs ir nuobodžiauti nėra kada.
TAPAU PIEMENIU, NES MANO TĖVAI VISADA TURĖJO ŠĮ VERSLĄ. ŽINOJAU TAI NUO MAŽENS. DARBAS MAN PATINKA IR NENORĖČIAU, KAD BANKRUTUOTUME.
CHRISTIANAS STOTZAS

NUO VERTINGŲ IŠTEKLIŲ IKI GAMINIO

Anksčiau piemenys regione išgyvendavo tik pardavinėdami vilną. Tačiau pastaraisiais metais kainos labai nukrito ir yra labai mažai pirkėjų. Vokietijoje šis vertingas gamtinis išteklius laikomas šalutiniu mėsos gamybos ir kraštovaizdžio valdymo produktu. Taigi, prieš kelerius metus Christianas Stotzas ėmė reklamuotis. 99 proc. jo veislinių patelių sudaro merinosai – aukščiausios kokybės vilną auginanti veislė, – tad jis pristato vilnos pluoštą dviem regiono partneriams, o šie naudoja vilną drabužiams ir siūlams gauti.
GATOR“ YPATYBĖ
LENGVA ĮSĖSTI, LENGVA IŠLIPTI
AŽNIAUSIAI DIENA PRASIDEDA TIKRINANT AVIS. PAŠERIU TAS, KURIOS YRA GARDE, TADA KITAS – APTVARE, IR TAS, KURIOS VAIKŠTO LAISVAI.
CHRISTIANAS STOTZAS

GRAŽŪS KADAGIŲ VIRŽYNAI

Nepaisant to, viena iš pagrindinių ganymo pietvakarių Vokietijoje užduočių yra kraštovaizdžio tvarkymas. Avys nuėda nemažai kadagių viržių regione ir neleidžia jiems daugintis. Kovoti su tuo technika būtų sunku ir brangu, ypač šlaituose. Gamta ir biologinė įvairovė taip pat yra privalumas auginant avis: esant įprastam ūkininkavimui daugelis augalų ir vabalų rūšių būtų pakeistos arba išnyktų.
GARDE ESANČIOS AVYS GAUNA DAUGIAUSIA ŽOLĖS SILOSO, ĖRIUKAI GAUNA VIETINIŲ GRŪDŲ MIŠINIO, ŽINOMA, BE GMO. LAUKE AVYS MINTA TIK ŽOLE IR AUGALAIS.
CHRISTIANAS STOTZAS

PIEMUO IR VILKAS

Dienos metu, kai bandos yra lauke, piemuo jas prižiūri. Vakarais jis suvaro bandas į ganyklas, aptvertas elektrine tvora. Reikia tai padaryti, paaiškina Christianas Stotzas, negalima leisti joms klaidžioti vienoms. Nakties metu kyla ir kitų problemų: vilkai grįžta į Vokietiją ir, kaip tvirtina piemuo, avių banda aptvare su elektrine tvora – vilkui puota“. Tačiau Christianas Stotzas išspręs ir šią problemą.
MŪSŲ ATEITIS KOL KAS DAR NEAIŠKI. VILKAI GRĮŽTA, TURĖSIME PALAUKTI IR PAŽIŪRĖTI, KAS BUS.
CHRISTIANAS STOTZAS
GATOR“ YPATYBĖ
TYLI KABINA

SĖKMINGI PRADININKAI

Tiesioginė rinkodara, regioninis pardavimas, neįprastai aukšti kokybės standartai ... Stotzų šeima visada buvo pradininkai. Dabar Christianui Stotzui svarbu išbandyti technikos pažangą. Jis nori sumažinti ir supaprasti darbą ganyklose bei garduose. Jis ir jo tėvai išmoko, kad pažanga beveik visada ilgainiui padeda verslui. Tačiau kartais, pripažįsta piemuo, tradiciniai metodai yra geriausi. Svarbus dalykas siekti tikslų ir sėkmės, sako piemuo, ir būtent taip jis ir dirba.
John Deere Gator Series

John Deere“ Gator“ Serija

Atraskite Asortimentą