PRASMINGAS DARBAS

Kiekvienais metais lieka vis mažiau tikrų piemenų, ir daug smulkiųjų ūkių neranda, kuo juos pakeisti. Bet ši profesija labai svarbi kraštovaizdžio, gamtos ir biologinės įvairovės apsaugai.
KAI SUNKI DARBO DIENA NUVEDA PIEMENĮ Į SUDĖTINGO KRAŠTOVAIZDŽIO VIETOVES, PAPRASTI PATOGUMAI TAMPA DAR SVARBESNIAIS – PAVYZDŽIUI, GERA GARSO IZOLIACIJA KABINOJE, KAD NEREIKĖTŲ ŠŪKAUTI VISO POKALBIO METU.

DARBŲ KUPINAS GYVENIMAS

Piemens diena su „John Deere Gator“ prasideda anksti, joje daug sustojimų ir įvairių užduočių. Nuo gyvulių šėrimo daržinėje iki aptvare arba laukuose besiganančių gyvulių priežiūros – piemeniui tenka nuolat judėti iš vienos vietos į kitą. Gali reikėti perkelti ganyklos tvorą, o tada pasirūpinti susižeidusio gyvulio priežiūra. Tokios greitos kelionės ir dažnos transportavimo užduotys tikrai netilptų į vieną dieną, jei negalėtumėte naudotis patikima ir universalia „Gator“ mašina.
VISI GERI DALYKAI BŪNA PO TRIS. JEI DARBUI ATLIKTI REIKIA DAUGIAU NEI DVIEJŲ ŽMONIŲ, ANT PATIKIMOS „GATOR“ SĖDYNĖS PATOGIAI SUSĖS TRYS ASMENYS, O DAIKTAMS LIKS VIETOS APAČIOJE.
THE JOHN DEERE GATOR SERIES

JOHN DEERE“ GATOR“ SERIJA

ATRASKITE ASORTIMENTĄ