Laikas pokyčiams

Jūs esate verti išskirtinio našumo

Efektyvus, pažangiausias mūsų 6R, 7R ir 8RX traktorių našumas suteiks jūsų verslui apčiuopiamos ekonominės naudos. Jų našumo privalumai transportuojant, dirvožemio apsauga ir universalumas pasimatys jūsų veiklos balanse.

Rasti atstovą

1-CLICK-GO-AUTOSETUP

Šis laiką taupantis produktyvumo įrankis sumažina nustatymo laiką lauke iki 50 %. Visiškai automatizuota, be klaidų, be delsos. Jūsų užduotys, kurias iš anksto pasiruošėte automatiškai pasirodo 4 kartos monitoriuje, vos tik traktorius įvažiuoja į lauką. Operatoriui telieka patvirtinti duomenis su „ONE CLICK“ (vienu paspaudimu). Ir viskas.

Nepralenkiamas rinktuvas

Įsitikinkite šio manevringo ir galingo 4 cilindrų traktoriaus universalumu patys - galinga hidraulikos sistema, didelė keliamoji galia ir didelės padangos.

Sužinokite daugiau

Nepralenkiamas rinktuvas

Kalbant apie transportavimo darbus, niekaip negalima pranokti mūsų „John Deere 6R ir 7R traktorių asortimento. Kuris bus jums pats geriausias?

 • Nr. 1 transporto srityje - 6R 185

  Galite valdyti iki 234 AG IPM variklį lengvoje, 7,9 tonos sveriančioje vidurio rėmo konstrukcijoje, pasižyminčioje neprilygstamu pagreičiu ir išskirtiniu universalumu.

 • Neprilygstamas transportavimo darbuose – 7R 330

  Naujausiame „DLG PowerMix“ bandyme mūsų 7R 330 įtvirtino naują dyzelino ir DEF suvartojimo standartą transportuojant traktorius, kurių galia didesnė nei 300 AG (ECE-R120).

  traktorius
 • Neprilygstamas transportavimo darbuose – 6215R

  Suvartodamas tik 19,2 l/val. 6215R ne tik pasiekė mažiausią dyzelino suvartojimą iš visų išbandytų traktorių, bet ir pasiekia sparčiausią pagreitėjimą traukdamas 30 tonų sveriančias priekabas.

  traktorius
 • Neprilygstamas transportavimo darbuose – 6250R

  Nuo 2018 m. 6250R yra nepralenkiamas atliekant „DLG PowerMix Transport 2.0“ testą. 6250R pasiekė mažiausią degalų sąnaudą transportuojant, palyginti su visais bandymą atlikusiais konkurentais.

  Traktorius

Skaitmeninių naujienų paslaugos registracija

Daugiau nei naujienlaiškis – skaitmeninių naujienų paslaugos registracija

Registruokitės mūsų skaitmeninių naujienų paslaugai, kad galėtumėte nuolat sužinoti apie naujus tinklaraščių straipsnius, naujienas, ypatingą veiklą ir išskirtinius pasiūlymus!

Užsiregistruokite!

Susijusios temos

6R serija

6R serija

Transporto ir pažangios automatikos Nr. 1 – didelės galios ir mažo svorio našumas.

Prijunkite savo „John Deere“

7 serija

Mažas svoris, didelė galia – jautri akceleracija ir išskirtinis manevringumas.

Prijunkite savo „John Deere“

8 serija

Aukštos technologijos, didelė traukos galia – universalūs ir galingi traktoriai tiksliam žemės ūkiui.

 1. 25 l/val yra garantuotas degalų sąnaudų lygis šio modelio transporto priemonėse, mašinose, dalyvaujančiose „John Deere“ degalų garantijų programoje pagal programos sąlygas ir sąlygas atitinkančiose šalyse. Daugiau informacijos Jums suteiks „John Deere“ prekybos atstovas.
 2. 2020 m. Žemutinės Saksonijos žemės ūkio rūmų (Vokietija) traktorių bandymai. “Lyginant standartinės komplektacijos traktorius (be „Unimog“), „John Deere“ demonstravo žemiausias degalų sąnaudas. [...] Svarbu pažymėti, kad 6215R buvo ne tik ekonomiškiausias, bet ir greičiausias, lyginant greitėjimą su 2 priekabomis.“ Žemutinės Saksonijos žemės ūkio rūmų (Vokietija) 2020 m. traktorių bandymai”; www.‌lwk-niedersachsen.‌de 19 l/val taip pat yra garantuotas degalų sąnaudų lygis šio modelio transporto priemonėse, mašinose, dalyvaujančiose „John Deere“ degalų garantijų programoje pagal programos sąlygas ir sąlygas atitinkančiose šalyse. Daugiau informacijos Jums suteiks „John Deere“ prekybos atstovas.
 3. 20 l/val yra garantuotas degalų sąnaudų lygis šio modelio transporto priemonėse, mašinose, dalyvaujančiose „John Deere“ degalų garantijų programoje pagal programos sąlygas ir sąlygas atitinkančiose šalyse. Daugiau informacijos Jums suteiks „John Deere“ prekybos atstovas.
 4. Profi bandymo rezultatai 06/2018
 5. Remiantis 40 l/val. degalų sąnaudomis ir 20 % efektyvumo pranašumu prieš 8R ratinius traktorius esant 7000 daN.
 6. Darant prielaidą, kad 3 % potencialių derliaus nuostolių sutankintuose laukuose, kviečių lauke su 8 t/ha derlingumu ir 200 €/t rinkos kaina, 3 % (240 kg) reiškia 48 €/ha didesnį pelną