Nepralenkiamas rinktuvas

Dar didesnis patogumas ir našumas

Išbandykite plačiausią 150+AG John Deere traktorių gamą. Pirmieji pajuskite produktyvumą, preciziškumą ir patogumą, kuriuos šios mašinos sukurs jūsų verslui. Jau dabar paskambinkite prekybos atstovui, kuris pasirūpins įspūdžiu kupinu bandomuoju važiavimu.

Rasti atstovą

Laikas atsinaujinti – rinkitės patvirtinto našumo techniką!

Tik pažiūrėkite į išskirtinius rezultatus, kuriuos pademonstravo „John Deere 6215R“ paskutinių bandymų metu*.

Padarykite daugiau išnaudodami mažiau degalų!

/sekcijų-valdymas-didelis

Sekcijų valdymas

Ko tikitės iš pažangausio ekrano? Jei galvojate apie iki 255 sekcijų palaikymą ir visapusišką ISOBUS AEF sertifikavimą – puiku, mes tai turime. O jei taip pat jaučiate, kad kintamų normų valdymas ir telematika jūsų traktoriuje turi būti standartine įranga, tada renkatės tinkamą mašiną. Pažangiam tiksliajam ūkininkavimui niekas neprilygsta „John Deere“ 6R, 7R ir 8R serijos traktoriams.

Ieškote dar daugiau patogumo?

Mūsų didžiuosiuose traktoriuose rasite daug elementų, kurie padidina trokštamo patogumo lygį ir darbo našumą.

didieji traktoriai laikas atsinaujinti

Kabinos dydis

Kai jus supančioje aplinkoje viskas suspausta, jūs esate suvaržytas taip pat. Kadangi jūsų sveikata ir gerovė yra svarbiausi produktyvumo veiksniai, mes 6R serijos kabinas padidinome – ir padidinome smarkiai. ’Dabar ji apima 3,30 m³. Puikus būdas pradėti darbo dieną.

masažas-sėdynė-patogumas

Patogi sėdynė

Atsipalaiduokite, pailsėkite ir atsigaukite, kai tenka dirbti daug valandų. Darbą užbaikite naujomis jėgomis sėdėdami 7R ir 8R serijos mašinoje, turinčioje funkcijas, be kurių savo darbo nebeįsivaizduosite. „Active Seat II“ su aktyviu sėdynės judėjimo kompensavimu, masažo funkcija, 65° sėdynės pasukimu, 3 atramos kojoms, 6.1 garso sistema ir integruotas šaldytuvas.

matomumas-platus

Geresnis vaizdas

6M trumpo rėmo modeliuose įrengus žemesnį variklio gaubtą užtikrinamas geresnis priekinis matomumas. Artimiausias jūsų matomas taškas – dabar tik už 5 m. Pridėjus 180° matymo lauką, 6M matomumą pakelia į naują lygmenį.**

 

Palyginkite patys­

Šių mašinų privalumus turite pajusti patys. Klientai, kurie turi konkuruojančių prekės ženklų traktorius, išbandė mūsų mašinas – pažiūrėkite jų reakciją. Susidarykite savo nuomonę pažiūrėję tiesioginį pristatymą ir pamėginę bandomąjį važiavimą.

ŪKININKAS bando John Deere 7R330

Unikalus projektas - “Ūkininkas bando”. Ūkis net 300 moto valandų gali išbandyti traktorių John Deere 7R330 įvairiuose pavasario ir vasaros darbuose ir pasidalinti savo patirtinimi, įspūdžiais, palyginimais. O efektyvus traktoriaus išbandymas, palengvins sprendimą ar verta keisti savo turimą traktorių į naująjį 7R.

 

Unikalus projektas - “Ūkininkas bando”. Ūkis net 300 moto valandų gali išbandyti traktorių John Deere 7R330 įvairiuose pavasario ir vasaros darbuose ir pasidalinti savo patirtinimi, įspūdžiais, palyginimais. O efektyvus traktoriaus išbandymas, palengvins sprendimą ar verta keisti savo turimą traktorių į naująjį 7R.

*Žemutinės Saksonijos žemės ūkio rūmų (Vokietija) 2020 m. traktorių bandymai; http://www.lwk-niedersachsen.de/

** Vidiniais matomumo testais matuojamas vaizdas iš operatoriaus perspektyvos į priekį ir virš gaubto iki žemės lygio, matuojant atstumą nuo operatoriaus vietos žemės lygio iki taško, kurį operatoriai gali pamatyti žemės lygyje. Matavimas atliekamas remiantis sėdynės ISO nuoroda, „John Deere“ modeliams 6090M, 6100M, 6110M ir 6120M.