NEĮVEIKIAMA TECHNIKA

Apsaugokite dirvą, puikiai atlikite visus darbus ir dirbkite pelningai – atraskite viską apie mūsų plačiausią traktorių pasirinkimą: minimalus dirvožemio suslėgimas1, nauja didesnė kabina2 su masažine sėdyne2, garantuojama degalų ekonomija3 ir nuotolinis mašinos stebėjimas naudojant visuose modeliuose veikiančią funkciją "Expert Alerts".

Nieko nėra geriau nei mūsų 150AG ir daugiau traktoriai su tiksliosios žemdirbystės technologijomis.Atrask mūsų 150 AG ir galingesnių traktorių seriją

8RX8RX8RX

8RX

HeadingIcon

8RX
Kai svarbiausia yra kuo mažesnis poveikis dirvožemiui, nėra nieko geriau už 8RX. Idealiai tinka sudėtingo tipo dirvožemiui ir įkalnėms, maksimaliai pailgina laikotarpį, kuriuo galima dirbti.

Sužinokite daugiau

8RT8RT8RT

8RT

HeadingIcon

8RT

Šie dvivikšriai traktoriai išsiskiria didžiausia tiesine trauka, efektyviu galios perdavimu ir itin geru žemės paviršiaus kontūrų kopijavimu. Skirti sausam, biriam dirvožemiui, lygiems laukams.

Sužinokite daugiau

8R8R8R

8R

HeadingIcon

8R

Puikus pasirinkimas, jei reikia universalaus traktoriaus, kuris tinka efektyviam darbui laukuose ir važiuoti keliais. 8R suderina geriausią traukiamąją galią, mažus išlaikymo kaštus ir visapusį našumą.


Sužinokite daugiau

7R7R7R

7R

HeadingIcon

7R
Iki 373 AG turintis ir vos daugiau nei 11 t sveriantis 7R išsiskiria puikiomis greitėjimo ir našumo kelyje charakteristikomis. Dirbant sunkius lauko darbus iš kabinos per kelias sekundes galima pridėti "EZ Ballast" balastą.

Sužinokite daugiau

6R6R6R

6155R – 6250R

HeadingIcon

6R
Yra daugybė priežasčių, dėl ko verta pasirinkti 6R serijos traktorių: moderniausios integruotos technologijos, išskirtinis našumas, patogi valdymo sąsaja ir nauja "CommandARM" sistema.

Sužinokite daugiau

6M6M6M

6155M – 6195M

HeadingIcon

6M
Atitinka didžiausius lūkesčius. Pagaminti reikalaujantiems daugiau. Tvirtas, galingas, paprastas – tačiau modernus ir pigus eksploatuoti. Susipažinkite su naująja 6M serija.

Sužinokite daugiauNeprilygstamas komfortas

Mūsų dideliuose traktoriuose rasite daug elementų, kurie padidina trokštamo komforto lygį ir darbo našumą.2CommandPRO

CommandPRO

Naująja "CommandPRO4" valdymo svirtimi ir jos 11 konfigūruojamų mygtukų paprasta valdyti mūsų didelių traktorių galią. Tai pati geriausia operatoriaus sąsaja tam, kad kiekvieną darbo dieną jaustumėtės dar patogiau ir dirbtumėte dar našiau.

Sėdynė "Active Seat II"²

Sėdynė "Active Seat II"²

Naujoje sėdynėje "Active Seat II" naudojama greitos reakcijos elektrinės amortizacijos technologija, kuri vertikalius judesius sumažins iki 90%.
Džiaugsitės puikia važiavimo kokybe net itin nelygiuose laukuose.

Informacijos ir pramogų sistema²

Informacijos ir pramogų sistema²

6,5 col. moderniausias skaitmeninis radijas jutikliniu ekranu veikia su "Apple CarPlay" sistema ir suteikia galimybę mėgautis daugybe pramogų. Visiškai nauja šešių garsiakalbių garso sistema su galingu žemųjų dažnių garsiakalbiu, kurią sukūrė aukštos klasės garso specialistai, užtikrina koncertų salei prilygstančią garso kokybę.

Degalų garantijos programa

Degalų garantijos programa

Mūsų pažadas: garantuota degalų ekonomija. Arba grąžinsime pinigus5. Suvartokite daugiau nei mūsų nustatytas suvartojimo lygis ir grąžinsime jums skirtumą. Suvartokite mažiau ir sumokėsime jums dvigubą kompensaciją. Degalų garantijos programa galioja 6R, 7R ir 8R serijų traktoriams ir taikoma tiek darbo laukuose, tiek ir transportavimo operacijoms.

Techninė priežiūra ir remontas

Techninė priežiūra ir remontas

"John Deere" traktoriai simbolizuoja mažas techninės priežiūros sąnaudas. Be to, sudarius „PowerGard“ sutartį, suteikiama iki 8 metų / 8 000 val. apsauga nuo netikėtų remonto sąnaudų.

Nuvertėjimas

Nuvertėjimas

Didesnė pirkimo kaina nelemia didesnių nuosavybės išlaidų. "John Deere" atstovauja visame pasaulyje populiarų prekių ženklą ir gamina savo vertę išlaikančius itin patikimus traktorius. Todėl užtikrinama didesnė perpardavimo vertė ir mažesnės nusidėvėjimo išlaidos.

Neįveikiama technika

Tiksliojo ūkininkavimo lyderis

Jei vidutinės kviečių auginimo sąnaudos yra 450 €/ha, naudojantis "John Deere" technikos integracijos galimybėmis galima sutaupyti iki 57 €/ha*

Sekcijų valdymas ir nemokama
„AutoTrac SF1“

49,80 €/ha

sutaupoma*

Belaidis ryšys
tarp biuro ir technikos

6,00 €/ha

sutaupoma*

Nuotolinio ekrano prieiga
per mobiliąją programėlę

1,40 €/ha

sutaupoma*

Sekcijų valdymas

Pasirinkę "Premium" arba "Ultimate" monitoriaus aktyvaciją su vienu iš mūsų tiksliojo ūkininkavimo paketų, be kitų galimybių galėsite naudotis ir sekcijų valdymo6 teikiamais privalumais. Prie viso to dar
pridėję nemokamą SF1 signalą, veikiantį 15 cm lygiagretaus važiavimo tikslumu, sutaupysite tikrai nemažai.

Belaidžio duomenų perkėlimo sistema

"John Deere" tiksliojo ūkininkavimo paketams priklausančia "JDLink" belaidžio duomenų perkėlimo sistema vertinga darbinė informacija iš mašinos perkeliama į jūsų "John Deere" "Operations Centre" paskyrą. Ji pasiekiama ir per "MyOperations App" programėlę. Turėdami reikiamą informaciją po ranka, sutaupysite nemažai laiko.

Nuotolinio ekrano prieiga

Naudodamiesi per "MyOperations App" programėlę prieinama nuotolinio ekrano prieiga galėsite nuotoliu būdu padėti operatoriui susireguliuoti mašiną, pasirinkti reikiamus parametrus ir pasirūpinti mašinos veikimu taip, tarsi patys būtumėte kabinoje. Tai užtikrina greitesnę pagalbą mažiau patyrusiems vairuotojams ir jokio prarasto laiko sezono metu.

 

1 8RX traktoriai

2 7R, 8R, 8RT, 8RX traktoriai

3 6R, 7R, 8R traktoriai

4 Reikalinga "AutoPowr" transmisija

5 Degalų garantijos programa, kurią siūlo tik dalyvaujantis "John Deere" atstovas, galioja nuo 2019 m. lapkričio 1 d. iki 2020 m. spalio 31 d. visiems naujiems, mažmeninėje prekyboje neparduotiems 6R, 7R ir 8R serijų traktoriams, įsigytiems ar išnuomotiems šiuo laikotarpiu – reikalinga detali internetinė registracija. Garantijos programa galioja darbo laukuose ir transportavimo operacijoms (daugiau nei 20 km/val.) pagal nurodytus "JDLink" duomenis. Skatinamoji programa taikoma tik pirmaisiais eksploatavimo metais. "John Deere" kompensuos vidutinių degalų sąnaudų transportavimo metu ir nustatytų degalų sąnaudų skirtumą. Jei suvartojimas yra didesnis nei nustatytas, kompensacija bus pagrįsta papildomų suvartotų degalų litrų skaičiumi. Jei suvartojimas yra mažesnis nei nustatytas, kompensacija bus pagrįsta dvigubu sutaupytų degalų litrų skaičiumi. Efektyvumo kompensacija (kai suvartojimas mažesnis už nustatytą) ribojama iki 3 000 €. Susisiekite su "John Deere" atstovu dėl detalesnės informacijos apie registraciją į programą.

6 Galima pakeisti į SF3 ir RTK

* Kviečių auginimo sąnaudos įvestos pagal Prancūzijos, Jungtinės Karalystės ir Vokietijos "Agribenchmark" duomenis. Dyzelinas/ha nustatytas pagal Prancūzijos, Jungtinės Karalystės ir Vokietijos "Agribenchmark" duomenis. Naudojant 15 cm tikslumo valdymo sistemas, patiriamos 8 % mažesnės sąnaudos („Lohnunternehmen“, 1/2010). Šiame pavyzdyje lyginama su mažesnio, 30 cm, tikslumo EGNOS signalu, tad nauda perpus mažesnė, ne 8 %, o 4 %. Darbo sąnaudos nustatytos pagal Prancūzijos, Jungtinės Karalystės ir Vokietijos "Agribenchmark" duomenis. Produktyvumo padidėjimas naudojant SF1 signalą – 14 % („Landtechnik“, 6/2006). Čia taip pat lyginama su mažesnio, 30 cm, tikslumo EGNA sistema, tad nauda perpus mažesnė, ne 14 %, o 7 %. Sąnaudų sumažėjimas dėl sekcijų valdymo („Profi“, 12/2012). 2012. Atkreipkite dėmesį, kad daugiausia naudos gaunama mažesniuose, netaisyklingos formos laukuose dirbant su platesniais padargais mažesnėmis sekcijomis. Dideliuose taisyklingos formos laukuose gaunama nauda minimali.

Prielaidos:
Greičiau atliekami darbai laukuose: Visi sąrankos duomenys (klientas, ūkis, traktorius, padargo matmenys, nuokrypiai, produkcija, operatoriai) iš anksto sukeliami į sąrankos failą ir belaidžiu būdu išsiunčiami į traktorių. Atvykus į lauką, visi dokumentacijai reikalingi duomenys jau būna sukelti į ekraną, vairuotojui tereikia juos patvirtinti. Taip prieš kiekvieną darbo pradžią sutaupomos 3 minutės. Darbo sąnaudos tik preliminarios, jos gali keistis. Norėdami apskaičiuoti sąnaudas vienam hektarui, laikome, kad ūkyje yra 100 hektarų. Jei jūsų ūkyje yra 300 ha, bet jį sudaro 30 laukų, o ne vienas, jūs sutaupysite 1 €/ha, o ne 3 €/ha. Visi biuro darbai jau atlikti: visi duomenys tvarkomi iškart, skaitmeniniu būdu. Ūkio valdytojui nebereikia kopijuoti popieriaus lapų, kad galėtų sukelti duomenis į ūkio valdymo sistemą. Visus dokumentacijai reikalingus duomenis, įskaitant išsamią informaciją, galima gauti pasitelkus "Field Analyzer" arba "Agronomic Report". Jis gali tai padaryti sau patogiu laiku, be to, visus duomenis galima bet kada matyti „MyOperations App“ programėlėje. Taip pat atkreipkite dėmesį. Norėdami apskaičiuoti sąnaudas vienam hektarui, laikome, kad ūkyje yra 100 hektarų. Jei jūsų ūkyje yra 300 ha, bet jį sudaro 30 laukų, o ne vienas, jūs sutaupysite 1 €/ha, o ne 3 €/ha.

Papildomi "MyOperations App" programėlės privalumai:
– Technikos parko valdymas – visada matykite savo techniką: 50 % mažiau telefonų skambučių
– Faktais pagrįsti sprendimai: jau pateikiama nauja analizės kortelė
– Per sezoną ūkio valdytojas sutaupo dvi valandas sezoninio darbuotojo darbo laiko (70€/val. darbo sąnaudos). Sutaupyto laiko nauda: 1,40 €/ha